S.S.S.

Sık Sorulan Sorular

 

İlk aklınıza gelen soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz. Merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmak isteriz.

Neden Uzaktan Kumandalı Kurutmalı Çamaşır Askılığı ?

Çünkü çamaşırlarınızı 45 dakika içerisinde kurutabilir , %50 oranında ütü derdinden kurtulabilirsiniz.

Kaç kg çamaşır asabilirim ?

35 Kg yük kapasitesi bulunmaktadır. Ortalama 8 Kg kapasiteli bir çamaşır makinesinden 4 defa çamaşır yıkayıp tek seferde kurutabilirsiniz.

Çamaşırları nasıl asacağız ? Mandalla nasıl tutacak?

Çamaşırlarınızı mandal yardımı ile değil , askılık yardımı ile asacaksınız. Askılık yardımıyla asılan çamaşırlar kuruma esnasında daha kolay bir kuruma ve ütü kolaylığı sağlayacaktır.

Isıtmalı kurutma ne kadar sağlıklı ?

Çamaşır askılığı ile kurutma imkanı sağlarken sizlere üzerinde bulunan UV lambalar sayesinde çamaşırlarınızı hem deterjan kalıntılarından temizler , hemde dezenfekte imkanı sağlarsınız. Üzerinde bulunan fan sayesinde bulunduğu ortam içerisindeki havayı çekip dışarıya üfleme yoluyla çamaşırlarınızı kurutur.

Nerelerde kullanabilirim ?

Ürünlerimiz genellikle yatak odalarında , balkonlarda , banyolarda , soyunma odalarında , çamaşır odaları , dolap içlerinde kullanılmaktadır.

Ürünlerin garanti süresi ne kadar ?

Ürünün garanti süresi, tubular motor için 5 yıl diğer parçalar için 2 yıldır.

Elektronik Kıyafet Askılığı ne kadar elektrik harcar ?

Ürünümüz A+ enerji tasarrufu sınıfındadır. Zaman ayarlayıcı özelliği sayesinde 1 saate 0,72  kw/s kadar bir enerji tüketimi sağlar. Enerji tasarrufu olarak evinizdeki bir çok elektronik cihazdan daha az bir enerji tüketimi sağlamaktadır. Örneğin bir Led TV 1 saatte 0.97 kw/s enerji tüketimi sağlarken uzaktan kumandalı çamaşır askılığı modellerine ve özelliklerine göre 0,52 kw/s ve 0,72 kw/s enerji tüketimi arasındadır.

Ürünlerin iade süresi kaç gündür ?

Firmamızdan aldığınız bütün ürünler memnun olmadığınız bir durumda ürünlerin üzerinde bir hasar olmadığı takdirde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Toplu satın alımlar için ne yapmalıyım ?

Ürünlerimizi hemen satın almak için bizi arayabilir ya da e-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Korkusuzca: 0212 638 94 64
Celal Korkusuz: 05324046779

E-Ticaret: l-bestturkiye.com